|
Írta: Admin Viewer
|
|
2011. február 03. csütörtök 15:43 |
Az Audi megkezdi indonéziai jármű-összeszerelését.
Az Audi megkezdte indonéziai gyármű-összeszerelését. Az INDOMOBIL/Garuda Mataram Motor társasággal folytatott együttműködés keretében a fővárosban, Jakartában, az Audi A4 1.8 TFSI és A6 2.0 TFSI modelljei gördülnek le a szerelőszalagról. A 2015-ig tervezett mintegy 2.700 darabos volumenből nagyjából kétezer Audi A4 kifejezetten az indonéz piacra készül. Az első helyi gyártású Audi A4 és A6 példányokat már januárban kiszállították indonéz megrendelőiknek.
Ismét „gázt ad” az Audi Ázsiában: „Olyan kulcsfontosságú piacaink, mint Kína és India után, most Indonéziában is kiváló partnerre leltünk, az INDOMOBIL/Garuda Mataram Motor-ral kötöttünk szerződést az Audi egyes modelljeinek helyi összeszerelésére“ – emelte ki Frank Dreves, az AUDI AG igazgatótanácsának termelés területéért felelős tagja.
Indonézia az ASEAN-államok (Association of Southeast Asian Nations) egyik legjelentősebb képviselőjeként egyben Ázsia egyik legdinamikusabban fejlődő régiójának is része. „E lendületes növekedéshez szeretnénk most mi is hozzájárulni“ – hangsúlyozta Dreves – „a növekedés ugyanis az Audi márkastratégiájának meghatározó eleme.“
A 2015-ös évig összesen mintegy 2.700 Audi A4 és A6 jakartai összeszerelése szerepel a tervekben, az indonéz piac vásárlóit pedig eleinte három Audi-képviselet szolgálja majd ki. A vállalat a jövőben jelentősen bővíteni kívánja márkakereskedői hálózatát, tovább erősítve pozícióját az ASEAN-államok piacain, ahol az Audi a legdinamikusabban növekvő prémiummárkának számít.
Az előrejelzések szerint az elkövetkező öt év során az indonéz piacon 15, míg a prémiummodellek szegmensében akár 100 százalékos növekedés is várható.
|
|
Utolsó frissités ( 2011. február 03. csütörtök 16:49 )
|