|
Írta: Admin Viewer
|
|
2011. március 20. vasárnap 23:24 |
A villámgyors MotoGP versenyeire egy BMW 1M-et készítettek fel biztonsági autónak.
Természetesen nem szívjóságból alakított át a bajor gyár több 1M-et is a szabályoknak megfelelően, hanem a versenyben rejlő hatalmas marketing érték miatt. Teljesen új külső festést kapott az autó, versenyzői mivoltának megfelelően.
Teljes bukócsövezést kapott, a motorháztetőt szénszálas anyagból készült verzióra cserélték és az oldalsó ablakok is polikarbonátból készültek. A 340 lóerős motor valószínűleg elegendő lesz ahhoz, hogy szükség esetén a mezőny élén haladjon az autó.
A stabilitásához még az új állítható hátsó szárny is hozzájárul. A megállásáról egy új hat dugattyús fékrendszer és verseny fékek gondoskodnak. Kagylóülések, 6 pontos biztonsági öv és alcantara borítású kormány teszi teljessé a belső teret.
|
|
Utolsó frissités ( 2011. március 20. vasárnap 23:25 )
|