Regisztráció     Kezdőlapom!         
Főoldal arrow Magazin arrow Hírek arrow Hyundai - Még európaibb
Főmenü
Főoldal
Magazin
Sport
Katalógus
Használtautók
Galéria
Linkek
Hírlevél archívum
Elérhetőségeink
Listázó
Keresés
Videók
Jogi tanácsok
Magazin
Hírek
Bemutató
Teszt
Történelem
Kiemelt oldalak
IAA 2011
Mítoszok földjén - Ferrari Múzeum
RSS
feed image
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!







 

Ossza meg ezt a cikket barátaival és ismerőseivel a Facebookon!

Hyundai - Még európaibb

PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Admin Viewer   
2011. február 07. hétfő 20:23
A Hyundai legújabb modelljei a márka új irányvonalát testesítik meg a Genfi Autószalonon.
A Hyundai két új európai modelljét, valamint a vállalat legújabb koncepcióautóját készül bemutatni a március 1-én kezdődő, 2011-es genfi Autókiállításon. A három újonc érkezése a Hyundai új korszakát jelzi, amelyet oly pontosan fogalmaz meg az új márkaszlogen: „New Thinking. New Possibilities”. Genfben tartja világpremierjét a Hyundai vadonatúj D-osztályú modellje, az i40. A márka európai kutatás-fejlesztési központjában, a németországi Rüsselsheimben tervezett i40 egy olyan, „modern prémium” piaci pozícióhoz közelíti a márkát, amely ultramodern műszaki jellemzőket és kiváló minőséget kínál a Hyundai ügyfeleinek, megfizethető áron. A márka fejlődése a Hyundai „folyékony szobrászat” formanyelvének egyedülálló formai esztétikumában is megnyilvánul, amely innovatív és vonzó sziluettel ruházza fel a tágas, fényűzően felszerelt belső terű i40 modellt.
Az i40 első hivatalos fotóján, amelyet ma hozott nyilvánosságra a Hyundai, jól láthatók az autó ívelt formái és a beltér átgondolt kialakítása. Az i40 forgalmazása 2011 júniusában veszi kezdetét. A modell az iparág legkiválóbb szolgáltatási csomagjának, az ötéves Triple Care-nek a továbbfejlesztett változatával kerül piacra. Az i40 mellett a Hyundai másik genfi sztárja a Veloster lesz: a vállalat vadonatúj, forradalmi háromajtós kupéja most mutatkozik be Európában. Az előző hónapban, a Detroiti Autószalonon debütált Veloster egyedi, 1+2 ajtókonfigurációja mellett sportos megjelenést, valós praktikumot és élvonalbeli technológiát kínál – miközben CO2-kibocsátása osztályelső 132 g/km.
Szintén most látható először Európában a Curb nevű tanulmány. A HCD-12 kódjelű, kompakt városi szabadidőjármű (Urban Activity Vehicle, UAV) új generációs "folyékony szobrászat"’ formatervet vonultat fel, és a Hyundai jövőbeli Blue Link™ telematikai technológiáinak bemutatójaként szolgál. A Hyundai emellett a Blue DriveTM környezettudatos program legújabb eredményeit is bemutatja, köztük az elektromos hajtású BlueOn, valamint az ix35 FCEV modelleket. A vállalat világelsőségre törekszik a környezetvédelmi technológiák terén; Európában jelenlegi és jövőbeli Blue DriveTM modelljeivel nagy mértékben mérsékli a márka károsanyag-kibocsátását.

Utolsó frissités ( 2011. február 07. hétfő 21:42 )
 
< Előző   Következő >


Copyright (C)2005-2007 Autós Világ I Médiaajánlat I Impresszum