Regisztráció     Kezdőlapom!         
Főoldal arrow Magazin arrow Hírek arrow Roadster a javából - Aston Martin V8 Vantage Roadster
Főmenü
Főoldal
Magazin
Sport
Katalógus
Használtautók
Galéria
Linkek
Hírlevél archívum
Elérhetőségeink
Listázó
Keresés
Videók
Jogi tanácsok
Magazin
Hírek
Bemutató
Teszt
Történelem
Kiemelt oldalak
IAA 2011
Mítoszok földjén - Ferrari Múzeum
RSS
feed image
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!







 

Ossza meg ezt a cikket barátaival és ismerőseivel a Facebookon!

Roadster a javából - Aston Martin V8 Vantage Roadster

PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2006. november 16. csütörtök 23:23
Végre ismét egy olyan Aston Martin kerül a kereskedésekbe, amelyet nem probléma megkülönböztetni a többi modelltől. Bár formailag a V8 Vantage Roadster sem különbözik sokban a testvéreitől, de legalább nincs teteje, ami azonnal egyértelművé teszi a típusát.
Az elégedetlenkedést félretéve, be kell ismernem, hogy az angol kabriónak gyönyörű karosszériát varázsoltak a formatervezők. Mivel a gyár ragaszkodott a jó öreg vászontetőhöz, teljesen arányos a brit felépítése; szerencsére egyáltalán nem farsúlyos jelenség. Emellett még kiválóan használható is a tető, 18 másodperc alatt nyílik és záródik, ráadásul 50 km/h-ig menet közben is működik.

Az Aston Marci hosszú motorházteteje alatt ugyanaz az erőforrás dolgozik, mint a keménytetős változatban, a 380 lóerős V8-as szinte meg sem érzi a plusz 140 kilogrammot. Manuális váltóval 5 másodperc alatt gyorsul fel 0-100 km/h-ra, de egyébként az új szekvenciális váltó sem igényel több időt nála.

Utolsó frissités ( 2010. szeptember 20. hétfő 01:40 )
 
< Előző   Következő >


Copyright (C)2005-2007 Autós Világ I Médiaajánlat I Impresszum