Regisztráció     Kezdőlapom!         
Főoldal arrow Magazin arrow Hírek arrow SX4 variációk - Suzuki tanulmányautók Los Angelesből
Főmenü
Főoldal
Magazin
Sport
Katalógus
Használtautók
Galéria
Linkek
Hírlevél archívum
Elérhetőségeink
Listázó
Keresés
Videók
Jogi tanácsok
Magazin
Hírek
Bemutató
Teszt
Történelem
Kiemelt oldalak
IAA 2011
Mítoszok földjén - Ferrari Múzeum
RSS
feed image
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!







 

Ossza meg ezt a cikket barátaival és ismerőseivel a Facebookon!

SX4 variációk - Suzuki tanulmányautók Los Angelesből

PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2006. november 30. csütörtök 13:19
Az Egyesült Államokban is nyomul a Suzuki, az amerikai divízió ezúttal az SX4-est dolgozta át alaposan. Ráadásul nem is egy, hanem rögtön két koncepcióautót állított ki Los Angelesben - a fiatalok legnagyobb örömére.

 

A hatalmas videojátékláz nem hagyta érintetlenül a Suzuki amerikai tervezőcsapatának a lelkét, ennek szellemében az egyik kisautó az SXBox nevet viseli. Az alaposan körbespoilerezett, fehér színű SX4 belseje tulajdonképpen egy nagy játékkonzol, úgyhogy az autózást össze lehet kötni a Xbox használatával, és ezáltal a függőknek már haza se kell menniük.
Az SXBoxxal szemben a Zuk sokkal komolyabb építésű gép, tulajdonképpen egy utcai versenyautó. A szintén tuningolt külsejű gép belseje egy cseppet sem játékos, a Suzuki erős bukócsövet kapott, és minden felesleges holmit kidobtak belőle. Csak a két első versenyülés maradt a helyén, na meg a 300 lóerős turbófeltöltős (2 literes) motor, úgyhogy elképesztőek a menettulajdonságai. Igaz, ez nem csoda, mivel a fejlesztőket a Hayabusa inspirálta.

 

Utolsó frissités ( 2010. szeptember 20. hétfő 01:39 )
 
< Előző   Következő >


Copyright (C)2005-2007 Autós Világ I Médiaajánlat I Impresszum