autosvilag.com: naponta frissülő autós magazin, a legfrissebb hírekkel, bemutatókkal, tesztekkel új és elektromos autókról, oldtimerekről és haszonjárművekről

(X)

Két jármű ütközött péntek délután a 4-es főút 217-es kilométerszelvényénél, az M35-ös autópálya felhajtójánál, Debrecen térségében – számolt be az esetről a katasztrófavédelem.

A történtekről videót is kaptunk egy olvasónktól, aki a helyszínen haladt. Elmondása szerint egy fekete autó közlekedett előtte a 4-es főúton, Ebesnél megelőzte, majd az autópálya felhajtóhoz érve a jármű sofőrje váratlan manőverbe kezdett. „Amikor az autópálya felhajtóhoz ért, ő a haladási sávból, a belső sávból akart felkanyarodni az autópályára, mit sem törődve semmivel. Egy erős fékezéssel még le is lassult” – írta a beküldő. A mögötte érkező fekete furgon azonban már nem tudott reagálni. A beszámoló szerint fékezés nélkül csapódott bele az előtte lassító autóba, és letarolta azt. Olvasónk természetesen azonnal megállt segíteni. „Mire odaértem, már többen is odasiettek” – tette hozzá. A műszaki mentéshez a katasztrófavédelem egységeit is riasztották. A baleset körülményeit a hatóságok vizsgálják.

(X)

(X)

 

(X)

Keresés

(x)

(X)

 

 

 

 

 

(X)

 

 

 

 

 

 

(X)

 

 

 

 

(X)

 

 

 

 

 

(X)

 

 


 

   Email:  [email protected]

Teszt

Történelem